Słownik NUCLEAR – wypróbuj przez 3 dni za darmo!

Słownik energetyczny polsko-angielski to coś, co przyda się każdemu specjaliście z branży. Operując zagadnieniami z tematyki energetycznej, należy precyzyjnie przetłumaczyć pojęcie, o którym mowa.

Terminologia branżowa bywa bardzo skomplikowana, dlatego Bireta, wspólnie z patronem merytorycznym – Fundacją nuclear.pl – przygotowała specjalistyczny glosariusz energetyczny.

Komu przyda się słownik energetyczny polsko-angielski?

Słownik energetyczny Nuclear skierowany jest do przedstawicieli firm energetycznych, kancelarii prawnych, instytucji publicznych związanych z energetyką jądrową, a także tłumaczy, dziennikarzy i osób prywatnych zainteresowanych tą tematyką.

Co znajduje się w słowniku Nuclear?

Nasz glosariusz energetyczny Nuclear składa się z ponad 1300 pojęć z branży atomowej. Zawarte w nim hasła ułatwią proces tłumaczenia technicznej terminologii z zakresu energetyki jądrowej. Znajdują się tam najbardziej aktualne pojęcia. Słownik będzie stale poszerzany o nowe pozycje, dzięki czemu masz pewność, że zyskasz dostęp do poprawnego słownictwa, które jest powszechnie stosowane w branży atomowej.

Profesjonalny słownik energetyczny od Birety!

Wszelkie zawarte w glosariuszu informacje są dokładnie weryfikowane przez profesjonalnych tłumaczy oraz inżynierów, którzy są specjalistami w branży. Słownik energetyczny polsko-angielski Nuclear daje zatem pewność, że umieszczone w nim pojęcia są wiarygodne, a ich tłumaczenie wykonane prawidłowo.

Nowoczesna forma słownika online pozwala na szybki dostęp do niego w każdej chwili, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie musisz pamiętać, by zabrać go ze sobą – profesjonalny słownik energetyczny będzie zawsze pod ręką. Dzięki intuicyjnej formie działania, pozwala łatwo i szybko znaleźć potrzebne pojęcia, które wymagają przetłumaczenia.

W swojej ofercie mamy też inne słowniki, jak np. glosariusz offshore wind poświęcony tematyce, jaką jest energetyka wiatrowa i tłumaczenia jej pojęć.

Profesjonalne biuro tłumaczeń Bireta świadczy usługi specjalistycznych tłumaczeń pisemnych oraz ustnych – konsekutywnych i symultanicznych. Oferujemy tłumaczenie dokumentów, redakcję tekstów oraz usługi DTP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

Słownik NUCLEAR można wypróbować bezpłatnie przez 3 dni. Tylko do poniedziałku, 13 września obowiązuję również specjalna, niższa cena dwuletniego dostępu do glosariusza – 199,00 zł netto. Cena regularna to 299,00 zł netto. 


WYPRÓBUJ SŁOWNIK ZA DARMO

 

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  X

   Zostaw wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.