KARIERA

BIRETA Professional Translations jest liderem w dziedzinie tłumaczeń technicznych i specjalistycznych.
Na rynku usług tłumaczeniowych działamy już od 2002 roku. Jesteśmy zgranym zespołem Project Managerów, tłumaczy i weryfikatorów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zapewnić wysoką jakość obsługi najbardziej skomplikowanych projektów tłumaczeniowych.

DOŁĄCZ DO NAS!

PRACA W BIURZE

<strong> PRACA W BIURZE</strong>

PRACA DLA TŁUMACZY

<strong> PRACA DLA TŁUMACZY </strong>

 

 

DLACZEGO WARTO?

 

<h5>PRACA Z NAJLEPSZYMI</h5>

PRACA Z NAJLEPSZYMI

Od wielu lat znajdujemy się w czołówce polskich biur tłumaczeń. Mamy ogromne doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku. Praca w Birecie to gwarancja stabilnego zatrudnienia i dobrych warunków pracy oraz możliwość uczenia się od najlepszych specjalistów.

<h5>ELASTYCZNOŚĆ </h5>

ELASTYCZNOŚĆ

Rozumiemy, jak ważna jest równowaga pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Oferujemy naszym pracownikom elastyczne godziny pracy, pozwalające pogodzić pracę z życiem rodzinnym czy studiami.

<h5>ROZWÓJ</h5>

ROZWÓJ

Wiemy, że nasza siła tkwi w zespole. Dlatego wiele pracy wkładamy w jego budowanie i dbamy o to, aby nasi pracownicy nieustannie się rozwijali. Mamy rozbudowany program szkoleń wewnątrz firmy. Zapewniamy także udział w kursach i szkoleniach zewnętrznych.

<h5>ATMOSFERA</h5>

ATMOSFERA

Naszym największym atutem są ludzie, dlatego dbamy o pozytywne relacje i przyjazną atmosferę w biurze. Każdy nowy pracownik jest objęty programem mentoringu. W Birecie organizujemy też wyjścia i wyjazdy integracyjne, wspólne śniadania i pizze, spotkania świąteczne itp.