Usługi

Warszawskie biuro BIRETA oferuje specjalistyczne tłumaczenia, w tym przekłady techniczne, z takich dziedzin jak: energetyka, gazownictwo czy ochrona środowiska, a także transport, budownictwo, IT, telekomunikacja i inne. Zapewniamy również profesjonalne przekłady ustne: symultaniczne i konsekutywne. Ponadto w zakres naszych usług wchodzi kompleksowa obsługa konferencji o różnorodnej tematyce.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych, jak również do osób prywatnych.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis świadczonych przez nas usług.

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Poszukujesz doświadczonego specjalisty, który przełoży tekst z języka wyjściowego na język obcy i odwrotnie? W takim razie doskonale trafiłeś. Nasze warszawskie biuro oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin.
Organizujesz wydarzenie, w którym wezmą udział osoby obcojęzyczne? Zgłoś się do nas. Nasi eksperci pomogą uczestnikom spotkania w sprawnej komunikacji. Zapewniamy specjalistyczne tłumaczenia ustne: symultaniczne i konsekutywne.

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz czegoś więcej niż tylko translacji? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą usług dodatkowych. W ich zakres wchodzą między innymi: weryfikacja gotowego przekładu, redakcja tekstów oraz DTP, czyli przygotowanie plików do druku.