Usługa tłumaczenia od specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Warszawskie biuro BIRETA oferuje specjalistyczne tłumaczenia, w tym przekłady techniczne, z takich dziedzin jak: energetyka, gazownictwo czy ochrona środowiska, a także transport, budownictwo, IT, telekomunikacja i inne. Zapewniamy również profesjonalne przekłady ustne: symultaniczne i konsekutywne. Ponadto w zakres naszych usług wchodzi kompleksowa obsługa konferencji o różnorodnej tematyce.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis świadczonych przez nas usług.

Tłumaczenia pisemne

Poszukujesz doświadczonego specjalisty, który przełoży tekst z języka wyjściowego na język obcy i odwrotnie? W takim razie doskonale trafiłeś. Nasze warszawskie biuro oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin.

Oferta tłumaczeń pisemnych

Tłumaczenia ustne

Organizujesz wydarzenie, w którym wezmą udział osoby posługujące się wyłącznie językami obcymi? Zgłoś się do nas. Nasi eksperci pomogą uczestnikom spotkania w sprawnej komunikacji. Zapewnimy specjalistyczne tłumaczenia ustne: symultaniczne i konsekutywne.

Oferta tłumaczeń ustnych

Usługi dodatkowe

Potrzebujesz czegoś więcej niż tylko translacji? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą usług dodatkowych. W ich zakres wchodzą między innymi: lokalizacja stron internetowych, aplikacji i materiałów marketingowych, weryfikacja gotowego przekładu, redakcja tekstów oraz DTP, czyli przygotowanie plików do druku.

Usługi dodatkowe w tłumaczeniach

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.