Zamów wycenę tłumaczenia

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.

  Wycena tłumaczenia – co trzeba wziąć pod uwagę?

  Wycena tłumaczenia dokumentów zależy od kilku czynników – nie zawsze oczywistych. Powszechnie można spotkać się z myśleniem, że im dłuższy tekst, tym wyższy koszt tłumaczenia. W rzeczywistości wysoka cena może dotyczyć nawet prostych haseł, które pozbawione kontekstu, utrudniają profesjonalny przekład. Nasze biuro tłumaczeń wychodzi naprzeciw wygodzie klientów i umożliwia wycenę online. Wypełnij formularz, wgraj dokumenty w wersji elektronicznej i wyślij zapytanie. Na Twój adres e-mail prześlemy informacje dotyczące kosztów lub skontaktujemy się z Tobą telefonicznie (w zależności od podanej przez Ciebie formy kontaktu).

  wycena tłumaczeń

  Długość tekstu ma znaczenie, ale jeśli np. składa się on z identycznych zdań lub zwrotów, to wycena może być niższa, niż się spodziewasz. Warto też zwrócić uwagę na tłumaczony język. Najpopularniejsze tłumaczenia obejmują j. angielski, niemiecki, francuski. Te przekłady mają najbardziej atrakcyjne ceny. W formularzu prosimy o podanie informacji dotyczących m.in. terminu zlecenia i jego przeznaczenia – czy będzie to np. dokument do użytku wewnętrznego, czy zewnętrznego.  Więcej o tym, co wpływa na koszt tłumaczenia dokumentów, przeczytasz na naszym blogu. 

  Szeroka oferta przekładów biura Bireta

  Realizujemy tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne. Wśród nich znajdują się m.in. tłumaczenia techniczne i tłumaczenia prawne oraz  tłumaczenia uwierzytelnione. Wycena tłumaczenia dokumentów poprzez wypełnienie formularza online jest usługą ułatwiającą zorientowanie się w kosztach i przyspieszenie procedury kontaktowej z naszym zespołem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, obsługiwanych języków lub trybu pracy i terminowości biura, to zapraszamy do kontaktu.