Główne pole działalności naszego biura stanowią tłumaczenia specjalistyczne.

Rzetelne tłumaczenie specjalistycznych dokumentów wymaga znajomości fachowej nomenklatury oraz specyfiki danej branży. Dlatego w naszym biurze zatrudniamy ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w wybranych dziedzinach technicznych oraz naukowych.

  • Przy tłumaczeniach specjalistycznych niezwykle ważne jest zastosowanie odpowiedniej terminologii, dlatego na bieżąco konsultujemy z Klientem branżowe słownictwo, do którego stosujemy się podczas realizacji zlecenia.
  • Wykorzystujemy dedykowane oprogramowanie dla biur tłumaczeń CAT - SDL Trados Studio, dzięki czemu zachowujemy spójność terminologiczną przygotowywanych tekstów.
  • Stosujemy dwustopniowy system kontroli jakości przekładu. Każdy dokument jest zawsze sprawdzany przez drugiego tłumacza - weryfikatora.
  • Każde zlecenie koordynowane jest przez Project Managera, który pozostając w stałym kontakcie z Klientem, ustala harmonogram działań, terminy realizacji oraz koordynuje pracę wszystkich osób zaangażowanych do danego projektu

Współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu m.in. energetyki, ochrony środowiska, transportu, nowoczesnych technologii oraz prawa i bankowości. Nasz zespół składa się z osób posiadających wiedzę i wykształcenie związane z daną branżą.

Za główny cel stawiamy sobie wygodę i zadowolenie naszych Klientów. Zgrany i doświadczony zespół to gwarancja, że otrzymają Państwo profesjonalną usługę i przekład najwyższej jakości.

Potrzebujesz tłumaczenia? Skontaktuj się z nami. Szybko przygotujemy bezpłatną wycenę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

KONTAKT  

 

 

Nasze biuro oferuje tłumaczenia specjalistyczne z następujących dziedzin:

Tłumaczenia techniczne z zakresu energetyki, gazownictwa i ochrony środowiska to nasza specjalność. Posiadamy rekomendacje branżowych Izb Gospodarczych.
Zajmujemy się realizacją dużych projektów z dziedziny infrastruktury drogowej, kolejnictwa i lotnictwa. Realizujemy specjalistyczne tłumaczenia dokumentacji przetargowych, specyfikacji, umów, a także szkoleń i konferencji.
Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne dla branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Opracowujemy przekłady stron internetowych, oprogramowania i innych dokumentów związanych z nowymi technologiami.
Przekłady z zakresu prawa, ubezpieczeń oraz bankowości wykonują tłumacze specjalizujący się w tych dziedzinach. Gwarantujemy pełną ochronę poufności i bezpieczeństwo informacji. Działamy zgodnie z normami ISO 17100 oraz ISO 27001.