PRACA W BIURZE

Dołącz do zespołu Biura Tłumaczeń BIRETA! 

 

Niżej znajdziesz aktualne oferty pracy w Dziale Realizacji Projektów, Dziale Sprzedaży, Dziale Marketingu, Dziale IT lub Dziale Księgowości. 

Jeśli jesteś tłumaczem sprawdź nasze oferty pracy dla tłumaczy: PRACA DLA TŁUMACZY

 

Poszukujemy  ASYSTENTA DZIAŁU REALIZACJI - praca zdalna 

Jeżeli jesteś studentem i nie masz możliwości pracy w pełnym wymiarze godzin, a chciałbyś móc pracować w wolnym czasie, jest to idealna oferta dla Ciebie.

Wymagania:

 • status studenta - warunek konieczny,
 • bardzo dobra znajomość i posiadanie pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
 • znajomość oprogramowania Foxit, Adobe Photoshop i AutoCAD – mile widziana,
 • dobra znajomość języka angielskiego,
 • gotowość do pracy zdalnej w niepełnym wymiarze godzin,
 • szkolenie ECDL – przetwarzanie tekstów – mile widziane,
 • umiejętność organizacji własnej pracy,
 • sumienność, dokładność, terminowość.

 

Zakres obowiązków:

 • formatowanie dokumentów w MS Office,
 • graficzna obróbka dokumentów w Foxit, Photoshop oraz AutoCad.

 

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie,
 • elastyczny czas pracy,
 • ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.
 
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@bireta.pl z tytułem Asystent Działu Realizacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy w Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j. w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska pracy w Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j.

 

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Bireta Professional Translations A. Kempińska, J. Woźniakowska sp.j. z siedzibą w Warszawie (02-796), ul. Bronikowskiego 3/1 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000563149, NIP 951 239 43 37, REGON 361781957, (Bireta);

Cele i podstawa przetwarzania: W związku ze złożeniem przez Państwa dokumentów aplikacyjnych na stanowisko pracy w Birecie, Państwa dane osobowe są przetwarzane w następującym celu: wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko pracy w Birecie (podstawa z art. 6 ust 1 lit. c RODO – w zakresie przetwarzania danych w zakresie wynikającym z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO – w zakresie przetwarzania danych w zakresie szerszym niż wynikający z powszechnie obowiązujących przepisów prawa);

Pouczenie o prawach: przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pełna treść obowiązku informacyjnego: https://www.bireta.pl/o-nas/ochrona-danych-osobowych/obowiazek-informacyjny-rekrutacja/