KONTAKT

Biuro tłumaczeń BIRETA jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.
Zapraszamy do kontaktu!
bireta@bireta.pl
+48 22 648 55 77   +48 22 648 00 66

Wyceny tłumaczeń pisemnych: wycena@bireta.pl

Wyceny tłumaczeń ustnych: ustne@bireta.pl

Mimo epidemii COVID-19 od lipca 2020 r. nasze biuro działa normalnie. Pracujemy z zachowaniem odpowiednich standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy!

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Patryk Racki  iod@bireta.pl

 

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego.


Pozwolenia

Prosimy wskazać w jaki sposób chcą Państwo pozostać z nami w kontakcie: otrzymywać informacje o usługach i produktach Birety, wprowadzanych nowościach, czasowych promocjach cenowych, ofertach specjalnych dla stałych Klientów, organizowanych wydarzeniach, zaproszeniach do badania satysfakcji oraz newsletter. Wybór kanału kontaktu oznacza zgodę na przetwarzanie Państwa danych w celach marketingowych przez Bireta Professional Translations A. Kempińska J. Woźniakowska Sp. J.


Prosimy pamiętać, że wyrażenie zgód jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie mają Państwo prawo cofnąć każdą ze zgód lub usunąć swój kontakt z bazy, klikając link w stopce każdej przesyłanej przez nas wiadomości lub kontaktując się z kgajda@bireta.pl. Klikając Zaakceptuj, zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych zgodnie z wybranymi preferencjami.

W celu zapoznania się z dokładnymi informacjami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych, prosimy o przeczytanie klauzuli informacyjnej zamieszczonej tutaj.

 

[recaptcha]


 


DANE KONTAKTOWE

BIRETA Professional Translations A.Kempińska J.Woźniakowska Sp.J

Ul. Bronikowskiego 3/1, 02-796 Warszawa

NIP: 951-239-43-37

 

BIRETA - Profesjonalne Tłumaczenia Kempińska & Woźniakowska Sp.J.

Ul. Bronikowskiego 3/2, 02-796 Warszawa

NIP: 521-32-15-023