Słownik OFFSHORE WIND w Tradosie

Przedstawiamy kolejną odsłonę słownika OFFSHORE WIND, skierowaną do tłumaczy pracujących w programie SDL Trados. Glosariusz terminów z zakresu morskiej energetyki wiatrowej jest już dostępny w formacie MultiTerm. Można go nabyć na stronie Localize.pl

W marcu 2021 roku BIRETA wprowadziła na rynek nowy produkt – słownik OFFSHORE WIND w formie wyszukiwarki online. Glosariusz cieszył się dużym zainteresowanie wśród tłumaczy, dlatego zdecydowaliśmy się na udostępnienie go w wersji umożliwiającej korzystanie bezpośrednio w najpopularniejszym programie CAT  – SDL Trados.

Dzięki wsparciu zespołu Localize.pl, najlepszych specjalistów od Tradosa w Polsce, przygotowaliśmy słownik w formacie MultiTerm. Można go nabyć na stronie https://www.localize.pl/product-pol-248-Slownik-OFFSHORE-WIND.html Zachącamy do zakupu glosariusza i zapoznania się z całą ofertą sklepu!

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.