5 rzeczy, o których warto pamiętać zlecając tłumaczenia

Potrzebujesz tłumaczeń? Dowiedz się, o czym warto pamiętać szukając dostawcy usług tłumaczeniowych i porównując oferty różnych firm. Pobierz nasz poradnik i obejrzyj wideo, w którym opowiadamy, jak w pięciu krokach wybrać najlepszą ofertę biura tłumaczeń.


 

Dlaczego warto pobrać poradnik?


 • Zawiera kilka prostych, ale kluczowych wskazówek, które pomogą Ci wybrać najlepszego dostawcę usług tłumaczeniowych.
 • Dowiesz się z niego, gdzie najlepiej szukać biur tłumaczeń, jak wybrać odpowiednią firmę oraz na co zwrócić uwagę, porównując różne oferty.
 • Do poradnika dołączamy też plik z przelicznikiem cen tłumaczeń oraz checklistą, która znaczenie ułatwi Ci porównanie ofert różnych biur tłumaczeń.

 

Wypełnij formularz obok i pobierz poradnik, przelicznik oraz checklistę!

 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bireta Professional Translations A. Kempińska J. Woźniakowska Sp. J., NIP: 951-239-43-37 za pośrednictwem

w celu wysłania materiałów edukacyjnych oraz informacji o usługach, promocjach i nowościach w ofercie firmy Bireta, zgodnie z polityką prywatności dostępną na https://www.bireta.pl/o-nas/rodo/. Rozumiem, że zgoda jest dobrowolna i mogę ją wycofać w każdej chwili.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

 

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.