Zapraszamy na konferencję Elia Together 2021!

Już dziś zapraszamy do udziału w konferencji Elia Together 2021! Przyszłoroczna edycja wydarzenia odbędzie się online w dniach 24-26 lutego. 

W tym roku z powodu epidemii COVID-19 konferencja Elia Together musiała niestety zostać odwołana. Dlatego tym bardziej zachęcamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia. Tym razem konferencja odbędzie się online pod hasłem Together At Home.

Trzeciego dnia konferencji Areta Kempińska, współwłaścicielka i Managing Partner biura tłumaczeń BIRETA wystąpi z prezentacją pt.” Translator, post-editor and reviewer skills: How to be sexy for the translation market and face changes due to the increasing automation”.

Zachęcamy do rejestracji i skorzystania z cennika early bird! https://elia-association.org/event/together-2021/#register

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.