Wspieramy tłumaczeniowo budowę elektrociepłowni w Olsztynie

Napis i logo Bireta na tle zdjęcia elektrociepłowni w Olsztynie

Termiczne przekształcanie odpadów to temat, który w Birecie znamy bardzo dobrze. Dlatego z przyjemnością informujemy o kolejnym projekcie, który mamy przyjemność realizować dla branży Waste-to-Energy. Zapewniamy usługi tłumaczeniowe dla firmy Doosan Lentjes podczas realizacji projektu budowy zakładu przetwarzania odpadów komunalnych z odzyskiem energii w Olsztynie.

Na Warmii i Mazurach powstanie jeden z najnowocześniejszych obiektów WtE w Polsce. Na zlecenie spółki Dobra Energia dla Olsztyna, konsorcjum firm Doosan Heavy Industries & Construction oraz Doosan Lentjes wybuduje spalarnię, która umożliwi jednoczesną utylizację odpadów i produkcję energii elektrycznej. Prace budowlane dla konsorcjum koreańskiego i niemieckiego oddziału Doosana wykona firma Strabag. Zakończenie projektu planowane jest na 2023 rok.

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.