Napis na tle zdjęcia słupów telegraficznych

Z radością informujemy, że nasze biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations wygrało przetarg na świadczenie usług tłumaczeniowych dla firmy PSE S.A. Oznacza to, że przez najbliższe dwa lata będziemy wykonywać tłumaczenia pisemne i ustne dla polskiego operatora sieci elektroenergetycznych.

Kryteria wyboru agencji tłumaczeniowej, jakie postawiło PSE były bardzo rygorystyczne – mówi Katarzyna Tomaszek, Head of Sales w Bireta Professional Translations. – Firmy składające oferty w postępowaniu musiały spełnić bardzo wysokie wymagania. Niezbędne było potwierdzenie wieloletniego doświadczenia tłumaczeniowego, a także wykazanie się Systemem Zarządzania Jakością, zgodnym z normą ISO 17100 oraz Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z ISO 27001. Cieszymy się, że spełniliśmy wysokie wymagania zamawiającego i będziemy mogli wspierać tłumaczeniowo najważniejszą polską firmą z branży elektroenergetycznej.  – dodaje.

Umowa o współpracy pomiędzy PSE a spółką BIRETA Professional Translations A.Kempińska J.Woźniakowska Sp.J. zostanie podpisania w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Więcej informacji na temat tłumaczeń dla branży energetycznej https://www.bireta.pl/specjalizacje/energetyka-gazownictwo-ochrona-srodowiska/

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.