18 lat biura tłumaczeń Bireta

Kolaż zdjęć tort, szefowe biura tłumaczeń Bireta i balony z życzeniami urodzinowymi

Dziś Bireta wchodzi w pełnoletność! Nasze biuro tłumaczeń zostało założone dokładnie osiemnaście lat temu, 19 sierpnia 2002 roku w Warszawie przez znajome, Aretę Kempińską i Joannę Woźniakowską. Początkowo Biretę tworzyły tylko dwie założycielki. Obecnie zatrudniamy już ponad 60 osób, a firma generuje 9 milionów złotych obrotu rocznie.

Jeszcze przed postaniem Birety, Areta Kempińska i Asia Woźniakowska zajmowały się tłumaczeniami zawodowo. Zauważyły jednak, że jakość tłumaczeń specjalistycznych, przy których konieczna jest znajomość danej branży, zazwyczaj pozostawia wiele do życzenia. Dlatego jako filolożka i inżynierka postanowiły stworzyć firmę, w której połączą swoje umiejętności językowe z branżową wiedzą techniczną. Tak powstało biuro tłumaczeń BIRETA w Warszawie.

Początkowo nasza siedziba znajdowała się na Augustówce, w pobliżu Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie. Następnie, po kilku latach i powiększeniu się zespołu przenieśliśmy się na warszawskie Kabaty. Naszym pierwszym dużym projektem tłumaczeniowym było tłumaczenie o tematyce ubezpieczeniowej i informatycznej dla firmy PZU. Od tego czasu zrealizowaliśmy ponad 60 tysięcy projektów tłumaczeniowych. Dzięki temu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tłumaczeniach technicznych oraz tłumaczeniach specjalistycznych. Dlatego od kilku lat znajdujemy się w czołówce polskich firm tłumaczeniowych w rankingu Book of Lists, publikowanym przez Warsaw Business Journal. Co roku obsługujemy ponad 700 klientów z całego świata.

Z okazji naszych urodzin chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim klientom, którzy w ciągu ostatnich osiemnastu lat obdarzyli nas zaufaniem. Dziękujemy także wszystkim pracownikom i tłumaczom, obecnym oraz byłym, którzy wspierali nas swoją pracą i zaangażowaniem. Bez Was nasz sukces nie byłby możliwy!

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*



  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.