Bireta będzie wykonywać tłumaczenia dla projektu morskiej farmy wiatrowej Baltyk I

Farma wiatrowa na morzu Biuro tłumaczeń Bireta Bałtyk 1

Z radością informujemy, że nasze biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations zostało wybrane jako dostawca usług tłumaczeniowych dla projektu budowy MFW Bałtyk I.

MFW Baltyk I jest jednym z trzech bałtyckich projektów rozwoju morskiej energetyki wiatrowej realizowanych wspólnie przez Equinor i Polenergię. Polsko-norweska współpraca między tymi firmami rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy Equinor nabył od Polenergii 50% udziałów w MFW Bałtyk II i MWF Bałtyk III. W 2019 roku Equinor podpisał kolejną umowę nabycia 50% udziałów w MFW Bałtyk I. Morskie farmy wiatrowe na Bałtyku zostaną wybudowane w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Będą w stanie zaopatrywać w zieloną energię elektryczną nawet cztery miliony polskich gospodarstw domowych.

Cieszymy się, że nasze biuro tłumaczeniowe Bireta może być częścią tego projektu i wspierać transformację energetyczną w Polsce. Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach i latach rola odnawialnych źródeł energii w naszym systemie energetycznym znacząco wzrośnie.

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.