BIRETA tłumaczy dla Komisji Europejskiej

Flaga Unii Europejskiej Bireta tłumaczy dla Komisji Europejskiej

Pod koniec ubiegłego tygodnia dotarła do nas świetna wiadomość. Bireta będzie zapewniać tłumaczenia dokumentów unijnych! Pomyślnie przeszliśmy proces oceny oferty i już wkrótce podpiszemy 4-letnią umowę z Komisją Europejską.


W październiku 2019 r. oraz w styczniu br. Braliśmy udział w dwóch egzaminach przetargowych, których celem było wyłonienie dostawców usług tłumaczeniowych dokumentacji unijnej w wybranych parach językowych. Oba egzaminy zakończyły się dla nas sukcesem. Komisja bardzo pozytywnie oceniła przede wszystkim zarządzanie terminologią oraz zarządzanie procesem tłumaczenia.

Tłumaczenia dokumentacji unijnej nie należą do łatwych, ale jesteśmy gotowi na to wyzwanie i już cieszymy się na współpracę z European Commission!

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY