Tłumaczyliśmy podczas Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2016

W dniach 24 i 25 lutego w Warszawie odbyła się kolejna edycja Forum Bezpieczeństwa Kolejowego. Tłumaczenia podczas tego wydarzenia zapewniało biuro tłumaczeń Bireta.

Konferencja zgromadziła wielu polskich i zagranicznych specjalistów z branży kolejowej. Uczestnicy wysłuchali prelekcji i dyskusji dotyczących m.in. globalnego podejścia do bezpieczeństwa w transporcie kolejowym, systemów zarządzania bezpieczeństwem, wspólnych metod bezpieczeństwa odnośnie oceny ryzyka i monitorowania, a także związków pomiędzy bezpieczeństwem w transporcie kolejowym a techniką i regulacjami.

Forum Bezpieczeństwa Kolejowego objęte było honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Instytutu Kolejnictwa oraz Urzędu Transportu Kolejowego.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie internetowej http://www.tor-konferencje.pl/wydarzenia/forum-bezpieczenstwa-kolejowego-2016-240.html

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.