Bireta sponsorem Konferencji Tłumaczy 2016!

Konferencja Tłumaczy 2016
Z radością informujemy, że nasze biuro tłumaczeń po raz kolejny zostało sponsorem Konferencji Tłumaczy, odbywającej 13 marca br. w warszawskim hotelu Sound Garden.

Wydarzenie to skierowane jest bezpośrednio do polskich przedstawicieli branży tłumaczeniowej. W programie imprezy znajdą się m.in. prelekcje o rozwoju kariery tłumacza ustnego oraz najczęściej popełnianych przez polskich tłumaczy błędach, dyskusje na temat kierunków rozwoju tłumaczy specjalistycznych i pułapkach językowych w tłumaczeniach literackich, a także warsztaty z terminologii podatkowej. Konferencja od lat przyciąga rzesze tłumaczy, weryfikatorów, przedstawicieli biur tłumaczeń i organizacji zawodowych, stanowiąc doskonałą okazję do nawiązania ciekawych branżowych kontaktów.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie internetowej http://konferencjatlumaczy.pl/

Konferencję Tłumaczy poprzedza dwudniowa, międzynarodowa konferencja The Translation and Localization Conference 2016, która od pięciu lat gromadzi tłumaczy specjalistów z całego świata. Szczegóły na stronie http://www.translation-conference.com/

Serdecznie zapraszamy na oba wydarzenia!

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.