Zapraszamy na Multimodal Europe 2016

6. kwietnia br. Bireta zapewniać będzie kompleksową obsługę tłumaczeniową podczas konferencji Multimodal Europe 2016, poświęconej zagadnieniom związanym z transportem intermodalnym.

Podczas wydarzenia specjaliści z branży transportowej będą mogli poznać praktyki oraz rozwiązania stosowane w zakresie europejskich i globalnych rozwiązań transportowo-logistycznych oferowanych na rynku oraz ocenić szanse dla przewozów kontenerowych, intermodalnych w naszym regionie, a także wymienić doświadczenia i poglądy z przedstawicielami sektora infrastruktury i transportu z całej Europy.

Gościem specjalnym konferencji będzie Nick Gazzard, prezes i założyciel firmy Incept Consulting LTD, posiadający 25-letnie doświadczenie w doradztwie w zarządzaniu globalnymi łańcuchami dostaw w wielu sektorach.

Organizatorem konferencji jest firma EUROLOGISTICS.

logo-eurologistics-2015_BLACK

Zachęcamy do udziału w tym niezwykle interesującym wydarzeniu! Więcej informacji na stronie internetowej http://eurologistics.pl/konferencje-euro/multimodal-europe-2016/ 

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY