Zapraszamy na Polish LNG Conference!

Polska Konferencja LNG – rusza za dwa tygodnie

Już za dwa tygodnie, w dniach 14-15 listopada, w Hotelu Novotel w Warszawie, dojdzie do spotkania przedstawicieli europejskiej branży LNG. Analiza sytuacji rynkowej, nowoczesne technologie czy kwestie niezależności energetycznej to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone.

Dla wygody gości z rodzimego kraju, pierwszy dzień wydarzenia będzie tłumaczony na język polski.

Pełny program Polskiej Konferencji LNG dostępny jest na stronie konferencji.

 

Rynek, regulacje i niezależność energetyczna

Biorąc pod uwagę miejsce spotkania oraz fakt, iż wydarzenie jest organizowane w ścisłej współpracy z Polską Platformą LNG, naturalną wydała się potrzeba otwarcia konferencji prezentacją poświęconą znaczeniu LNG dla transformacji energetycznej naszego kraju. O szersze spojrzenie na sytuację na rynku zadba Tommy Mattila, Marketing & Sales Director w firmie Skangas, omawiając główne czynniki napędzające rozwój rynku LNG w Europie.

Prognozę dotyczącą sytuacji rynkowej, a także rekomendacje związane z regulacjami prawnymi, zaprezentują przedstawiciele GIE oraz NGVA.

Niezależność energetyczna to temat na czasie, dlatego też nie mogło zabraknąć go na tegorocznej edycji imprezy. Aby zapewnić jak najszersze spojrzenie na to zagadnienie, zaprosiliśmy zróżnicowane grono ekspertów, którzy przeanalizują jego wpływ na region oraz przedstawią swój punkt widzenia. Reprezentanci Center for Industrial Development, Gaz-System oraz Baltic Connector wypowiedzą się na temat współpracy pomiędzy USA oraz Polską, skali rozwoju infrastruktury gazowej na Bałtycku oraz w Europie Środkowej i Wschodniej, a także możliwościach prezentowanych przez nowe korytarze dostawcze.

 

Paliwo przyszłości

Wiele mówi się o LNG w transporcie, ale nie należy też zapominać o transporcie samego LNG. Eksperci z Ernst & Young, Remontowa LNG Systems oraz Chart zaprezentują nowoczesne podejście do problematyki związanej z transportem i magazynowaniem LNG małej skali, a także intermodalne koncepcje w transporcie gazu.

Szerzej na temat innowacji, a zwłaszcza korzyści płynących z synergii wynikającej z równoległego rozwoju technologii LNG dla potrzeb przemysłu lądowego i morskiego, wypowiedzą się przedstawiciele firmy Wärtsilä.

Naturalnie nie pominiemy też znaczenia LNG jako paliwa w transporcie. O kreatywnych rozwiązaniach, roli jaką LNG odgrywa w transporcie drogowym oraz morskich, a także wyzwaniach stojących na drodze do globalnej implementacji, wypowiedzą się reprezentanci Iveco, Nauticor oraz Volvo.

 

Spotkanie B2B

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy również możliwość uczestniczenia w spotkaniu networkingowym. Dzięki profesjonalnej obsłudze tłumaczeniowej konferencji, uczestnicy będą mieli okazję na spotkanie się w serii spotkań twarzą w twarz z osobami, do których chcą dotrzeć.

 

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.