Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Tłumacza!

Z okazji Dnia Tłumacza Biuro Tłumaczeń BIRETA Professional Translations życzy wszystkim tłumaczom i pracownikom branży tłumaczeniowej radości i wielu sukcesów!

W tym roku świętowaliśmy hieronimki dzień wcześniej, 29 września, podczas Konferencji Tłumaczy, najważniejszego corocznego wydarzenia branży tłumaczeniowej w Polsce. Podobnie jak w ubiegłym roku, Bireta była sponsorem głównym tej imprezy.

Motywem przewodnim Konferencji Tłumaczy 2018 było hasło „RuszA.I.my w przyszłość!”. Współwłaścicielka naszego biura, Areta Kempińska wygłosiła prezentację na temat tłumaczeń maszynowych pt. „Przejść na ciemną stronę mocy. Łódź o nazwie tłumaczenia maszynowe odpływa. Kto z nas zdąży do niej wsiąść?”. W trakcie swojego wystąpienia mówiła o obawach tłumaczy związanych z MT (Machine Translation), największych wyzwaniach i trudnościach, z jakimi spotykają się tłumacze w pracy z przekładem wykonanym maszynowo, a także najnowszych technologiach i tłumaczeniach maszynowych opartych na sieciach neuronowych.

W trakcie konferencji mieliśmy też okazję spotkać się i wymienić doświadczeniami ze specjalistami z branży tłumaczeniowej, a także studentami i absolwentami zaczynającymi swoją karierę w tłumaczeniach specjalistycznych. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego konferencyjnego stoiska. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.