15-lecie Birety już we wrześniu!

Bireta logo 15 lat
Nasze biuro tłumaczeń przygotowuje się do przypadającej na wrzesień rocznicy 15-lecia działalności firmy. W czasie piętnastu lat istnienia osiągnęliśmy silną pozycję na rynku tłumaczeniowym, stając się krajowym liderem w dziedzinie tłumaczeń technicznych.

Biuro Tłumaczeń BIRETA Professional Translations zostało założone we wrześniu 2002 roku przez Aretę Kempińską i Joannę Woźniakowską. Początkowo siedziba firmy mieściła się przy Elektrociepłowni Siekierki na warszawskiej Augustówce, a pracowały w niej trzy osoby. Pierwszymi specjalizacjami Birety były tłumaczenia dla branży energetycznej oraz ubezpieczeniowej. Wraz z rozwojem firmy i powiększaniem bazy tłumaczy, rozszerzyliśmy również zakres naszych specjalności. Zaczęliśmy wykonywać duże wysokospecjalistyczne projekty także z zakresu gazownictwa,  kolejnictwa, lotnictwa, infrastruktury drogowej, telekomunikacji i IT oraz prawa i finansów. Przenieśliśmy się też do większego biura na Kabatach, gdzie działamy do dziś.

Obecnie zajmujemy piąte miejsce w ogólnopolskim rankingu biur tłumaczeń Book of Lists. Nasz zespół to czterdziestu pracowników biura oraz trzystu współpracujących tłumaczy w kraju i za granicą. Codziennie tłumaczymy ponad pięćset stron dokumentów. Rocznie realizujemy około siedmiu tysięcy projektów tłumaczeniowych. W ciągu piętnastu lat udało nam się zdobyć zaufanie ponad sześciuset Klientów.

Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą dalszy dynamiczny rozwój firmy, a my będziemy mogli nadal dostarczać naszym Klientom tłumaczenia najwyższej jakości.