BIRETA na konferencji jądrowej Ministerstwa Energii

30 stycznia br. w Warszawie odbyła się konferencja pt. „Promieniujemy na całą gospodarkę – Polski przemysł dla elektrowni jądrowej”. Wydarzenie rozpoczęło debatę na temat  wykorzystania możliwości, jakie stwarza realizacja Programu Polskiej Energetyki Jądrowej (PPEJ).  Na zaproszenie Ministerstwa Energii w spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele naszego biura tłumaczeń Bierta.

W poniedziałkowej konferencji  uczestniczyli m.in. minister Krzysztof Tchórzewski, wiceministrowie Grzegorz Tobiszowski i Andrzej Piotrowski, a także reprezentanci firm, instytucji naukowych oraz  administracji rządowej i samorządowej.  Spotkanie zostało podzielone na trzy części: URZĄDZENIA DLA ATOMU, USŁUGI DLA ATOMU oraz ATOM DLA SPOŁECZEŃSTWA. Podczas kolejnych paneli zaprezentowali się polscy producenci urządzeń i polscy dostawcy usług dla przemysłu jądrowego oraz polskie instytuty badawcze zaangażowane w rozwój technik jądrowych.  Każda z części zakończyła się debatą ekspertów.

W ramach działań wspierających rozwój energetyki jądrowej Ministerstwo Energii wydało również anglojęzyczny katalog  „Polish Industry for Nuclear Energy”.  Bireta jako jedyny dostawca usług tłumaczeniowych została uwzględniona w publikacji Ministerstwa, ze względu na posiadane doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z dziedziny energetyki atomowej.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie:  http://www.me.gov.pl/node/26856.

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.