Bireta członkiem Izby Kolei

 

Z radością informujemy, że w grudniu ubiegłego roku biuro tłumaczeń BIRETA zostało oficjalnie przyjęte w poczet członków Polskiej Izby Producentów i Usług na Rzecz Kolei.

Izba Kolei zrzesza firmy związane z rynkiem kolejowym w Polsce. Misją Izby jest reprezentowanie interesów  jej członków oraz wspieranie rozwoju transportu szynowego w naszym kraju. Działania Izby skupiają się przede wszystkim na organizacji konferencji, seminariów, szkoleń, czy misji gospodarczych. Izba wydaje również dwumiesięcznik „Raport Kolejowy” oraz  Katalog Firm stowarzyszonych. Oferuje także usługi w zakresie doradztwa, badania rynku i pozyskiwania partnerów handlowych.

Liczba wykonywanych przez Biretę tłumaczeń o tematyce kolejowej stale wzrasta. Współpracujemy z takimi firmami jak AXTONE, AKIEM SAS, PKP Energetyka, PKP Cargo, Strabag Rail, Instytut Kolejnictwa, Urząd Transportu Kolejowego i wieloma innymi.  Zapewniamy obsługę tłumaczeniową największych konferencji kolejowych w Polsce, m.in.:

 • Europejskiego Forum Taborowego (w latach 2014, 2015 i 2016)
 • Międzynarodowej Konferencji pt. „Najnowsze Technologie w Transporcie Szynowym” (2015, 2016)
 • Forum Bezpieczeństwa Kolejowego 2015 i 2016
 • Konferencji Kolejowe Okręgi Badawcze
 • Konferencji „Perspektywy kolei dużych prędkości w Polsce”
 • Konferencji Dworce

Chcąc rozszerzyć jeszcze działalność związaną z branżą kolejową, zdecydowaliśmy się na przystąpienie do Izby. W grudniu 2016 r. Bireta otrzymała certyfikat członkowski z rąk prezydenta Izby i prezesa Elektrowni Chorzów, pana Adama Przybyło.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie do grona członków Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Cieszymy się, że biuro tłumaczeń Bireta będzie mogło przyczynić się do rozwoju rynku kolejowego w Polsce.

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.