BIRETA w pierwszej piątce firm tłumaczeniowych!

Book of Lists 2016
Z radością informujemy, że nasze biuro tłumaczeń BIRETA Professional Translations uplasowało się na piątym miejscu w rankingu Book of Lists w kategorii Firmy Tłumaczeniowe! Tym samym poprawiliśmy o jedną pozycję swój ubiegłoroczny wynik.

Rocznik Book of Lists to prestiżowy przewodnik po polskim biznesie i gospodarce, która w formie rankingów prezentuje najlepiej prosperujące polskie firmy z poszczególnych sektorów gospodarki. Od  ponad 20 lat jest on wydawany przez redakcję Warsaw Buisness Journal. Publikacja miała swoją premierę 1 września podczas uroczystej Gali w warszawskim Zamku Ujazdowskim.

Obecność i wysokie miejsce w zestawieniu bardzo nas cieszą. Dziękujemy wszystkim pracownikom, współpracownikom oraz Klientom, bez których nasz sukces nie byłby możliwy.

Book of Lists BIRETA

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.