W Bireta realizujemy rocznie ok. 140 000 stron przekładów – w tym tłumaczenie dokumentów. Są to m.in. tłumaczenia specjalistyczne – np. tłumaczenia techniczne.

Tłumaczenie dokumentów na kilka języków

Dokumenty tłumaczymy najczęściej na j. angielski lub z j. angielskiego, ale realizujemy też przekłady w językach: niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim. Tłumaczenia pisemne dokumentów wykonywane są przez tłumacza, który nie tylko biegle posługuje się danym językiem, lecz także zna się na dziedzinie, którą tłumaczy.

Tłumaczenie dokumentów technicznych

Wiele podmiotów związanych z tematyką technologiczną, korzysta z tłumaczeń technicznych. To szczegółowy rodzaj tłumaczeń specjalistycznych, wśród których znajdują się na przykład rysunki techniczne, umowy, dokumenty FEED, SIWZ, PFU, RFI, RFQ i PFU.

Tłumaczenie dokumentów przetargowych

Oferujemy specjalistyczne tłumaczenie dokumentów wyznaczających przedmiot przetargu i umożliwiających opracowanie oferty. Każda dokumentacja przetargowa składa się ze Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (dokumentów SIWZ), które przekłada nasze biuro tłumaczeń. Zajmujemy się również tłumaczeniem dokumentów PFU (Programu funkcjonalno-użytkowego) niezbędnego do postępowania przetargowego jednostopniowego i dokumentów RFQ – oferty na wykonanie określonego zamówienia. Możesz zlecić nam także tłumaczenie dokumentów PFU i RFI.

Sprawdź też:

Tłumaczenie dokumentów niejawnych

Tłumaczenie dokumentów zastrzeżonych (niejawnych, poufnych) wykonywane jest wyłącznie przez upoważnione do tego osoby w pomieszczeniach z odpowiednim systemem kontroli. To tłumaczenia wykorzystywane głównie w przemyśle obronnym i lotniczym.

Chcesz poznać koszt tłumaczenia dokumentów? Skorzystaj z formularza online i wyślij zapytanie o wycenę.

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.