Zapraszamy na Translation and Localization Conference 2019!


Translation and Localization Conference to jedna z największych konferencji branży tłumaczeniowej w Europie, która co roku przyciąga wielu specjalistów z całego świata. 

Tegoroczna edycja TLC odbędzie się 29 i 30 marca w Warszawie pod hasłem „Ready, Set, 2020!”. Większość z nas pamięta czasy, kiedy rok 2020 wydawał się odległą przyszłością z książek i filmów science fiction, ale od tej daty dzieli nas już zaledwie osiem miesięcy. Branża tłumaczeniowa także wkroczyła już w erę przyszłości. Coraz bardziej zaawansowane narzędzia CAT, tłumaczenia maszynowe oparte na sieciach, automatyzacja procesów i zadań już wkrótce staną się powszechne.

  • Co to oznacza dla tłumaczy?
  • Jak zmieni się branża tłumaczeniowa?
  • Co zrobić, żeby nie zostać w tyle?

Na te pytania postarają się odpowiedzieć prelegenci Translation and Localization Conference. 

Zachęcamy do udziału tłumaczy i wszystkie osoby związane z lub zainteresowane branżą tłumaczeniową. Szczegóły dotyczące rejestracji: https://www.translation-conference.com/buy-tickets  

Jedną z prelegentek TLC będzie współwłaścicielka biura tłumaczeń w Warszawie BIRETA Professional Translations, Areta Kempińska. Zaprezentuje wystąpienie zatytułowane: MT in the work of a translation agency and a freelance translator. Areta weźmie również udział w dyskusji, o najbardziej pożądanych umiejętnościach w branży tłumaczeniowej w 2020 roku. Wykład odbędzie się w piątek, 29 marca w godzinach 15:00-16:00, a debata tego samego dnia o godzinie 16:30. Zapraszamy!