Styczeń to w naszym biurze tłumaczeń w Warszawie jak co roku czas podsumowań. Minione dwanaście miesięcy na pewno możemy zaliczyć do udanych.

Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu tłumaczy, kierowników projektów i sprzedawców możemy pochwalić się kilkoma sukcesami:

Utrzymaliśmy trzecie miejsce w rankingu Book of Lists w kategorii FIRMY TŁUMACZENIOWE.

 Rozpoczęliśmy współpracę z dwustoma nowymi klientami.

 Zwiększyliśmy obrót firmy.

 Aż o 45% zwiększyliśmy liczbę konferencji, podczas których zapewnialiśmy tłumaczenia ustne.

 Pozytywnie przeszliśmy audyty norm ISO 17100, ISO 18587 oraz ISO 27001 i zostaliśmy pierwszym w Polsce biurem tłumaczeń, które posiada certyfikaty aż trzech międzynarodowych standardów.

 Właścicielki Birety, Areta Kempińska i Joanna Woźniakowska zostały także uhonorowane nagrodami Róże Energetyki przyznanymi podczas spotkania wigilijnego Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska.

Grafika lista osiągnięć Birety w 2018 roku

W tym roku po raz pierwszy włączyliśmy się również w akcję SZLACHETNA PACZKA. Wspólnie całym biretowym zespołem, przygotowaliśmy kilkanaście pakunków z prezentami dla rodziny z podwarszawskiej miejscowości. Największą radość sprawił nam fakt, że mieliśmy możliwość spotkania się z wybraną przez nas rodziną i osobistego wręczenia podarunków. Udział w Szlachetnej Paczce na pewno stanie się naszą firmową tradycją.

Teraz zabieramy się ponownie do pracy, aby udało nam się zrealizować wszystkie cele założone na rok 2019 i abyśmy za kolejne dwanaście miesięcy mogli znów pochwalić się wieloma sukcesami!

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.