BIRETA przetłumaczyła SIWZ dotyczący instalacji katalitycznego odazotowania spalin w Elektrowni Dolna Odra

W styczniu tego roku wykonaliśmy kolejne duże tłumaczenie z branży energetycznej. Przełożyliśmy z języka polskiego na angielski  kilkaset stron Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia pod nazwą „Dostawę i montaż instalacji katalitycznego odazotowania spalin dla kotłów typu OP-650 bloków nr 5,6,7,8 w Elektrowni Dolna Odra”.

Więcej informacji na temat tej inwestycji jest dostępnych na stronie zamawiającego PGE GiEK S.A. https://swpp.gkpge.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicNoticeDetails&noticeIdentity=18179&expired=

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy w zakresie tłumaczeń energetycznych. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 648 55 77 lub mailowy na adres bireta@bireta.pl.

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie pierwszej lub obu poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.