Nuclear – elektroniczny polsko-angielski glosariusz terminów z zakresu energetyki jądrowej

Glosariusz Nuclear zawiera ponad 1800 przetłumaczonych pojęć z dziedziny energetyki jądrowej. Baza tych terminów jest corocznie aktualizowana i rozszerzana o nowe zagadnienia, które można przetłumaczyć w dwóch kombinacjach językowych – z polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Słownik ten powstał przy współpracy ze specjalistami od energetyki jądrowej, którzy na co dzień zajmują się atomistyką.

Polsko-angielski glosariusz energetyki jądrowej – jak używać?

Specjalistyczny słownik Nuclear ma formę prostej i wygodnej wyszukiwarki. Możesz wykupić dostęp na 2 lata lub skorzystać wcześniej z bezpłatnego okresu próbnego. Darmowe testowanie trwa 3 dni. Po tym czasie, jeśli nie wyrazisz chęci wykupienia dostępu, glosariusz zostanie wyłączony. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Słownik energetyczny NUCLEAR przygotowany przez nasze biuro tłumaczeń Bireta oraz Fundację nuclear.pl polecany jest szczególnie przedstawicielom firm, kancelarii prawnych, instytucji publicznych, dziennikarzom i tłumaczom zainteresowanym lub zajmującym się energetyką jądrową.

Przejdź do zakładki wycena tłumaczenia i wyślij zapytanie dotyczące ceny. Koszt tłumaczenia dokumentów zależy od kilku czynników – m.in. od powtarzających się zwrotów.

Sprawdź też inne specjalistyczne słowniki, które przygotowaliśmy.

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY