Hydrogen – poznaj specjalistyczny słownik Online do tłumaczeń z zakresu technologii wodorowych!

Glosariusz z zakresu gospodarki wodorowej to specjalistyczny polsko-angielski słownik online zawierający tłumaczenie aż 1000 pojęć. Mogą z niego korzystać przedsiębiorcy, prawnicy, dziennikarze, przedstawiciele instytucji publicznych, tłumacze i osoby prywatne działające w obszarze gospodarki wodorowej lub zainteresowane tą dziedziną. Słownik Hydrogen opracowaliśmy przy współpracy ze specjalistami, którzy zawodowo zajmują się tematyką wodorową. Patronat nad słownikiem objęła Polska Izba Energetyki i Ochrony Środowiska.

Glosariusz z zakresu gospodarki wodorowej – jak korzystać?

Nasze biuro tłumaczeń Bireta umożliwia wykupienie dostępu na 2 lata, ale też bezpłatny 3-dniowy okres próbny glosariusza. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, by przetestować słownik.

Masz w planie tłumaczenia dokumentów z zakresu technologii wodorowych, ale wciąż zastanawiasz się, czy warto wykupić dostęp? W takiej sytuacji skorzystaj z okresu próbnego. Jeśli po 3 dniach bezpłatnego korzystania nie potwierdzisz chęci wykupienia dostępu, wyłączymy dostęp do słownika i nie obciążymy Cię żadnymi kosztami. Samo używanie słownika jest proste, ponieważ ma on formę intuicyjnie obsługiwanej wyszukiwarki. Dostępne są dwie kombinacje językowe – z j. polskiego na j. angielski i z j. angielskiego na j. polski.

Tłumaczenia z zakresu gospodarki wodorowej

Tłumaczenia specjalistyczne, w tym tłumaczenia techniczne, możesz także zlecić specjalistom z naszego zespołu. W Bireta zatrudniamy wyłącznie ekspertów, którzy mają doświadczenie w wybranych dziedzinach technicznych i naukowych. Przejdź do zakładki wycena tłumaczenia, jeśli chcesz wysłać zapytanie i zorientować się w kosztach.

Sprawdź też: energetyka wiatrowa tłumaczenia i koszt tłumaczenia dokumentów

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY