Jak zorganizować dobre tłumaczenia ustne?

Współwłaścicielka biura tłumaczeń BIRETA opowiada o tłumaczeniach ustnych
Jeśli organizujesz tłumaczenia ustne na konferencji i nie robisz tego sam, ale korzystasz z usług biura tłumaczeń, masz ułatwione zadanie. Jak wspominaliśmy  w poprzednim filmie, podstępnym w artykule Dlaczego warto zlecić tłumaczenie ustne w biurze tłumaczeń, to koordynator z biura dobierze do Twojego wydarzenia bardzo dobrych i sprawdzonych tłumaczy konferencyjnych, pomoże w wybraniu rodzaju tłumaczenia i ustali szczegóły techniczne.
W kilku kwestiach będzie jednak potrzebował Twojej pomocy i współpracy, które będą bardzo ważne, aby zapewnić tłumaczom jak najlepsze warunki pracy.

Dlaczego trzeba o to zadbać? Nie dla samej wygody tłumaczy, ale przede wszystkim dlatego, żeby wszyscy uczestnicy wielojęzycznej konferencji mieli możliwość swobodnej komunikacji i byli z udziału w konferencji w stu procentach zadowoleni. Właśnie dzięki dobremu tłumaczeniu symultanicznemu i konsekutywnemu będzie to możliwe. Aby tłumaczenie było dobre nie wystarczy tylko zatrudnić świetnych tłumaczy, znających daną tematykę. Wystarczy jednak, że przy wsparciu koordynatora zadbasz o kilka szczegółów i wszystko pójdzie gładko. Jakie to szczegóły? Dowiesz się tego z naszego wideo. Zapraszamy do oglądania!

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY