SDL Trados to najpopularniejsze narzędzie CAT na świecie.  Czym są tak zwane CATy? To programy służące do komputerowego, czy inaczej maszynowego, wspomagania tłumaczeń. Przetwarzają tłumaczony tekst, dzieląc go na segmenty i tworząc pamięci tłumaczeniowe – TM (translation memory), co przyspiesza wykonanie przekładu i ułatwia kontrolę jakości.

Wszystkich tłumaczy, którzy jeszcze nie korzystają z Tradosa lub chcieliby poznać jego bardziej zaawansowane możliwości, zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową firmy localize.pl:
https://www.localize.pl/pol_m_Sklep_Szkolenia-165.html

localize.pl istnieje na rynku od 2011 roku. Zajmuje się sprzedażą oprogramowania SDL Trados oraz innych narzędzi wspomagających pracę tłumaczy, a także organizacją szkoleń i pomocą techniczną w tym zakresie.

W ofercie firmy znajdują się m.in.: stacjonarne warsztaty z Tradosa na poziomie podstawowym i zaawansowanym, organizowane w wielu miastach Polski (Warszawa, Szczecin, Poznań), jak również szkolenia online, w tym bezpłatny webinar z ekspresowym szkoleniem wprowadzającym do SDL Trados. Wszystkie szkolenia pomogą w przygotowaniu profesjonalnego tłumaczenia pisemnego.

Najbliższe warsztaty z Tradosa odbędą się w Warszawie:

Uwaga! Można również nabyć pakiet obejmujący udział w obu szkoleniach, w cenie mniejszej aż o 25%!

Polecamy!!!