BIRETA wykonała tłumaczenia dot. przetargu GDDKiA

transportation_translation_road
W ostatnich tygodniach Biuro Tłumaczeń BIRETA przetłumaczyło 1500 stron dokumentacji dotyczącej przetargu ogłoszonego przez Generalną Inspekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Choć w naszym biurze wykonujemy wiele tłumaczeń branży energetycznej związanych z najważniejszymi projektami w Polsce, energetyka nie jest naszą jedyną specjalnością. Mamy również bardzo duże doświadczenie w tłumaczeniach technicznych z dziedziny m.in. transportu drogowego czy technologii informacyjnych.

W ostatnich tygodniach dla jednego z naszych Klientów wykonaliśmy tłumaczenia pisemne z języka polskiego na angielski  1500 stron dokumentacji przetargowej z zakresu inżynierii drogowej oraz IT.  Ogłoszony przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad przetarg dotyczył usług wsparcia i doradztwa technicznego w przygotowaniu, wdrożeniu i eksploatacji Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem Drogowym na sieci TEN-T.

Więcej informacji na temat wykonywanych przez nas tłumaczeń specjalistycznych można znaleźć na stronie: https://www.bireta.pl/uslugi/tlumaczenia-pisemne/tlumaczenia-specjalistyczne/

Masz pytanie? Napisz do nas!

  WYCENA TŁUMACZENIA PISEMNEGO

   

  Dane kontaktowe*  Jaki jest język źródłowy tekstu do tłumaczenia?*

  Jaki jest język docelowy? (Jeśli będzie to kilka języków, prosimy o podanie ich po przecinku)*

  Na kiedy jest potrzebne tłumaczenie?

  Jak najszybciejTermin nie ma znaczeniaNie później niż:

  Rodzaj tłumaczenia

  Tłumaczenie zwykłeTłumaczenie uwierzytelnione

  Informacje dodatkowe (np. przeznaczenie tłumaczenia)

  Wgraj plik

  Jeśli chcesz wycenić więcej niż jeden plik, spakuj je razem do archiwum .rar lub .zip i wgraj jako jeden załącznik.

  Abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w celu przygotowania wyceny i późniejszej realizacji zelecenia, konieczne jest wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód oraz zapoznanie się z informacją, w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe: OBOWIĄZEK INFORMACYJNY